loading...
«گـــیـمـز فـا» |GAMES FA|
-------

---------------

چگونه گیمری هستید ؟

admin بازدید : 70 چهارشنبه 18 بهمن 1391 نظرات (0)

 چگونه گیمری هستید ؟

۱-    کامل کننده:

کامل کننده ها را می توان به عنوان مهم ترین و شاخص ترین انواع گیمران معرفی کرد. کامل کننده ها کسانی هستند که علاقه ی خاصی به گشتن در نقشه و کامل کردن ۱۰۰ درصد بازی دارند. کامل کننده ها علاقه ی خاصی به پیدا کردن تمام اشیای یا مکان های مخفی در بازی و به دست آوردن همه ی اچیومنت های آن ها دارند. آنها را می توان در هنگام بازی کردن سوپر ماریو وقتی دارند تمام سکه های ممکن بازی را جمع می کنند و یا در بازی Torchlight وقتی تمام محتویات صندوق ها و تجهیزات افراد را جمع آوری می کنند یافت. آن ها در مس افکت ۲ به دنبال استخراج تمام سیاره های موجود و یا در دراگون ایج به دنبال صحبت کردن با تمام اشخاص هستند. آنها دوست دارند بتوانند تمام پایان های موجود در یک بازی را ببیند و از تمام گوشه و کنار و جزئیات بازی آگاه باشند. کامل کننده ممکن است برای رسیدن به هدف خود حتی یک بازی را چند بار تکرار کنند بدون اینکه برای آنها خستگی داشته باشد.

beyond مقاله : چگونه گیمری هستید ؟ (قسمت اول)

Beyond Good And evil

از بازی های مورد علاقه ی این نوع گیمران می توانند به عناوینی مانند: GTA، Elder Scrolls، Deus ex و Darksiders اشاره کرد.

سازگار با: نابودکننده

۲-دونده:

دونده ها گیمرانی هستند که از اکشن و سرعت بالای موجود در بازی لذت می برند. برای دونده ها کات سینهای موجود در پایین هر مرحله به عنوان جایزه تلقی می شود. برای همین دونده ها در هر بازی به جای اینکه به گشت و گذار در نقشه  و یا انجام دادن مراحل جانبی بپردازند، سعی می کنند داستان اصلی بازی را به سرعت طی کنند. آنها علاقه ای به نشستن و گوش دادن به صحبت های کاراکتر های موجود در بازی و یا راهنمایی هایی که آنها می کنند ندارند و سریعاً آنها را رد می کنند و معمولاً داستان بازی عامل مؤثر در ادامه دادن آن نیست و  تنها سرعت بخشیدن  هر چه بیشتر به گیمپلی را ترجیح می دهند. از مشهورترین بازی های این نوع گیمران می توان به عناوین اکشن محض سریعی مانند The Mirror’s Edge و یا Hotline Miami اشاره کرد که در آنها تمام مراحل بازی را با سرعت و بدون وقفه طی می کنند. به طور کل اگر بازی پیدا شود که بتوان آن را به سرعت انجام داد، دونده ها به آن علاقمند خواهند شد.

mirror مقاله : چگونه گیمری هستید ؟ (قسمت اول)

Mirror’s Edge 2

از بازی های مورد علاقه ی این گیمران می توان به عناوینی مانند: Rayman Origins, Disney Micky mouse، The Cave و یا Need for speed most wanted اشاره کرد.

سازگار با: نابودگر، اجتماع گرا

۳-نابودگر:

نابودگر ها را هیچموقع نمی توان در هنگام تماشا کردن بحث و گفتگو ها یا میان پرده های طولانی مشاهده کرد.آنها درست مثل دونده ها علاقه ی خاصی به حل کردن پازل ها یا جمع کردن اشیاء و وسایل ندارند و ترجیح می دهند به جای تلف کردن وقت خود برای کارهای بیهوده، آن را صرف نابود کردن هر آنچه مقابل آنها قرار می گیرد، بکنند. شعار اصلی نابود گر ها این است که «همه چیز و همه کس باید کشته شوند». نابودگر ها فن های اصلی بازی های هک اند اسلش و شوتر اول شخص هستند و وقتی سیل عظیمی از دشمنان  را در کنار خود می بینند کاملاً به وجد می آیند و تمام توان خود را برای نابودی آنها به کار می گیرند. تکه تکه کردن و متلاشی کردن دشمنان احساس خوبی را برای آنها به ارمغان می آورد و برای نیل به این هدف از هیچ کاری دریغ نمی کنند.

devil 4 مقاله : چگونه گیمری هستید ؟ (قسمت اول)

Devil May cry 4

از بازی های مورد علاقه ی این گیمران می توان به عناوینی مانند: DMC, Call of Duty,God of war و Gears of war اشاره کرد.

سازگار با: دونده، اجتماع گرا

۴- اجتماع گرا:

 اجتماع گراها کسانی هستند که از تنها بازی کردن لذت نمی برند و معتقدند بازی های گروهی اگر چه قدیمی هم باشد، هنگام بازی حس تازگی و طراوت دارند. آنها همیشه از همکاری و یا رقابت با دوستان و گیمران دیگر لذت می برند و دوست دارند حتی خط داستانی بازی را به صورت Co-op با دوستان خود به پایان ببرند. اجتماع گرا ها را می توانند در انواع اقسام بازی ها و ژانرهایی که قابلیت بازی چند نفره دارند پیدا کرد و تنها خواسته ی آنها از بازی ها ارائه ی یک گیمپلی متنوع و چالش انگیز برای رقابت با دوستان خود است. آنها هنگام خرید بازی هایی مانند Call of duty یا Battlefield به جای اینکه اول کمپین بازی را طی کنند، از همان ابتدای نصب بازی وارد بخش چند نفره ی آن می شوند و از قابلیت هایی که برای آنها در آن بازی ها قرار داده شده لذت می برند. آنها ساعت های طولانی از وقت خود را صرف بازی هایی مانند World of warcraft یا Dota 2 می کنند و هدف اصلیشان بالا بردن قدرت و مهارتشان در بازی های مورد علاقه ی خود است.

dota 2 مقاله : چگونه گیمری هستید ؟ (قسمت اول)

Dota 2

از بازی های مورد علاقه ی این گیمران می توان به عناوینی مانند: Starcraft 2، Generals، Mass effect 3 و Play station all stars  اشاره کرد.

سازگار با: نابودگر، کامل کننده

آیا شما مانند کامل کننده ها دوست دارید که بازی  هارا ۱۰۰ درصد کنید و یا مانند دونده ها نمی خواهید از سرعت بازی کم شود یا شاید هم مانند نابودگر ها قصد از بین بردن همه چیز را دارید و یا مثل اجتماع گراها از بازی های گروهی لذت می برید.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
توجه

گیمز فا
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟
  • نویسندگان
    درصد سئو سایت

    Your Widget for gamesfa.r98.ir is Ready!

    کدهای اختصاصی